Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,8% sub estimat

Coperta arhivare documente, pentru prindere alonje, cotor 4 cm, 22 x 31 cm, carton kraft, alb

Număr anunț
DA41071281
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA (CUI 4364756)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820 RON
Valoare atribuită
740 RON 9,8% sub estimat
Data publicării
28.08.2026 12:48
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

740 RON

din 820 RON estimat 9,8%

Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.