Ofertă refuzată Cumpărare directă

FDI 1305 - Laptop Asus ExpertBook B1,

Număr anunț
DA41031049
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
PRINTECH COMPANY SRL (CUI RO16617933)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.057,85 RON
Valoare finală
2.065 RON
Data publicării
21.08.2026 10:53
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
29.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.