Ofertă refuzată Cumpărare directă

Diagrama tahograf digital - rola

Număr anunț
DA41047706
Autoritate contractantă
SCOALA NICOLAE CALINESCU COSULA (CUI 22168715)
Furnizor / câștigător
LEAL A.E.G. SRL (CUI RO15407615)
Cod CPV
50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33 RON
Valoare finală
33 RON
Data publicării
25.08.2026 13:35
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
30.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.