Ofertă refuzată Cumpărare directă

Gard panouri prefabricat din beton cu h 2,00m

Număr anunț
DA41044501
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII VALEA DRAGULUI (CUI 19115478)
Furnizor / câștigător
GARDURI GAM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39887790)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.801,90 RON
Valoare finală
20.248,20 RON
Data publicării
25.08.2026 10:46
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
30.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.