Ofertă refuzată Cumpărare directă

Gazduire Web Linux - SSD4

Număr anunț
DA41042606
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC " ANA ASLAN (CUI 4349136)
Furnizor / câștigător
EFECTRO SRL (CUI 14961034)
Cod CPV
72412000-1 · Furnizori de servicii de posta electronica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,20 RON
Valoare finală
256,20 RON
Data publicării
25.08.2026 09:10
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
30.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.