Ofertă refuzată Cumpărare directă

Abonament lunar nominal transport public urban

Număr anunț
DA41030112
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
TRANSPORT PUBLIC SA TULCEA (CUI RO10644513)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.008,32 RON
Valoare finală
3.008,32 RON
Data publicării
21.08.2026 09:57
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
30.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.