În desfășurare
Anunț de participare
„Delegarea gestiunii serviciului de alimentare cu apa si canalizare in Comuna Bradulet, judetul Arges”
- Număr anunț
- PC1003335
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRADULET (PRIMARIA BRADULET JUD. ARGES) (CUI 4318326)
- Cod CPV
- 65100000-4 · Distributie de apa si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.008.681,43 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:47
- Termen limită
- 09.10.2026 10:00
- Documentație de atribuire
- DF1278540
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Anexa 1 - Regulament - apa si canalizare Bradulet 2026.pdf.p7s
- 2. Anexa 2 - Studiu oportunitate - Bradulet apa si canalizare 2026.pdf.p7s
- 3. Anexa 3 - Caiet de sarcini - Bradulet apa si canalizare 2026.pdf.p7s
- 5. Anexa 5 - Model contract VERIFICAT.pdf.p7s
- 5. Anexa 5 - Model formulare.pdf.p7s
- 6. Anexa 6 - Indicatori de performanta - Bradulet apa si canalizare 2026.pdf.p7s
- 7. Anexa 7 - Indicatori statistici - Bradulet apa si canalizare 2026.pdf.p7s
- 8. Anexa 8 - Criteriu de atribuire si factori de evaluare - Bradulet apa si canalizare 2026.pdf.p7s
- 9. Anexa 9 - Lista bunurilor de retur.pdf.p7s
- HCL30_001741.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278540.pdf
- - Instructiuni pentru ofertanti - Bradulet apa si canalizare 2026.pdf.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.10.2026 10:00).
Valoare estimată
19.008.681,43 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.