Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrare inlocuire corpuri de iluminat
- Număr anunț
- DA41102131
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ''LUCIAN BLAGA'' FARCASA (CUI 29158255)
- Furnizor / câștigător
- BEST SECURITY SRL (CUI RO17074134)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.045 RON
- Valoare atribuită
- 34.045 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:45
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.045 RON
din 34.045 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro