Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manopera si deplasare revizie Case 430
- Număr anunț
- DA41101874
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
- Furnizor / câștigător
- UTILAJE TOTAL SERVICE S.R.L. (CUI 29186239)
- Cod CPV
- 51500000-7 · Servicii de instalare de echipamente si utilaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:25
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100 RON
din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro