Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire parc de joacă GPN Glod și Școala Primară Glod

Număr anunț
DA41101834
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALMASU MARE (CUI 12817424)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI RO1770555)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.056 RON
Valoare atribuită
33.056 RON
Data publicării
03.09.2026 08:22
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.056 RON

din 33.056 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.