Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fructe, legume si produse conexe
- Număr anunț
- DA41101771
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1, SAT PILDESTI (CUI 20215845)
- Furnizor / câștigător
- ANDRONIC INVEST SRL (CUI 15727989)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,43 RON
- Valoare atribuită
- 240,43 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 08:17
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240,43 RON
din 240,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro