Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina 287,02 litri

Număr anunț
DA41101570
Autoritate contractantă
Comuna Cozieni (CUI 4055823)
Furnizor / câștigător
DRAGOSIM COM SRL (CUI RO5959264)
Cod CPV
55900000-9 · Servicii de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.013,71 RON
Valoare atribuită
3.013,71 RON
Data publicării
03.09.2026 07:47
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.013,71 RON

din 3.013,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.