Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GARNITURA CAPAC MITSUBISHI
- Număr anunț
- DA41101485
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- AUTO NEW POWER SRL (CUI 23948263)
- Cod CPV
- 34312500-2 · Garnituri de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30 RON
- Valoare atribuită
- 30 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 06:49
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30 RON
din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro