Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sonda coblatie ORL, tonsil-BlatorPlus -model MC401B ,diametru varf Ø6mm, ambalat steril, de UF

Număr anunț
DA41101477
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
TIMBERSTAR SRL (CUI RO22746304)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.550 RON
Valoare atribuită
35.550 RON
Data publicării
02.09.2026 23:19
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.550 RON

din 35.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.