Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de golire, curatare SPAU uri zona Est

Număr anunț
DA41101325
Autoritate contractantă
Compania Judeteana Apa Serv S.A. Neamt (CUI RO15346437)
Furnizor / câștigător
ECO EXPERT SALUB SRL (CUI RO34283343)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.900 RON
Valoare atribuită
11.900 RON
Data publicării
02.09.2026 16:55
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.900 RON

din 11.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.