Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse materiale

Număr anunț
DA41101114
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
Furnizor / câștigător
VELTICOM SRL (CUI 16138850)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,06 RON
Valoare atribuită
321,06 RON
Data publicării
02.09.2026 16:02
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,06 RON

din 321,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.