Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Flacon oxigen preumplut cu apa sterila
- Număr anunț
- DA41101098
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.950 RON
- Valoare atribuită
- 4.950 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:59
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.950 RON
din 4.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro