Ofertă acceptată Cumpărare directă

Licente accesare - AnyDesk Solo

Număr anunț
DA41100915
Autoritate contractantă
ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
Furnizor / câștigător
PCZONE ONLINE DISTRIBUTIE SRL (CUI RO27073608)
Cod CPV
48514000-4 · Pachete software pentru acces la distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.298 RON
Valoare atribuită
2.298 RON
Data publicării
02.09.2026 15:43
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.298 RON

din 2.298 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.