Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare metrologica apometru - CIAPAD Rachitoasa - S.15.14.-F
- Număr anunț
- DA41100888
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Bacau (CUI 8550000)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA REGIONALĂ DE APĂ BACĂU SA (CUI RO27429315)
- Cod CPV
- 50411100-0 · Servicii de reparare si de intretinere a contoarelor de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,53 RON
- Valoare atribuită
- 299,53 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:41
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299,53 RON
din 299,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro