Ofertă refuzată Cumpărare directă

Analize dioxine, furani si proba zgura

Număr anunț
DA41100880
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
ALS LIFE SCIENCES ROMANIA SRL (CUI RO1364018)
Cod CPV
71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.312 RON
Valoare finală
12.312 RON
Data publicării
02.09.2026 15:41
Data finalizării
03.09.2026 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.