Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cabluri coaxiale si conectoare BNC
- Număr anunț
- DA41100861
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. (CUI RO15078059)
- Cod CPV
- 31330000-8 · Cablu coaxial (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.686 RON
- Valoare atribuită
- 78.686 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:39
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 07:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
78.686 RON
din 78.686 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro