Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie antivirus 10 dispozitive 2 ani
- Număr anunț
- DA41100814
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Curtea de Apel Alba (CUI 16774199)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413,21 RON
- Valoare atribuită
- 413,21 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:35
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
413,21 RON
din 413,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro