Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fatcom Vaselina Divinol Ecogrease LC2
- Număr anunț
- DA41100730
- Autoritate contractantă
- Oradea Transport Local SA (CUI RO63483)
- Furnizor / câștigător
- FATCOM-IMPEX SRL (CUI RO52298)
- Cod CPV
- 09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.784 RON
- Valoare atribuită
- 14.784 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:29
- Termen limită
- 08.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.784 RON
din 14.784 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro