Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera de supraveghere dubla cu Panou Solar si Cartela SIM 4G
- Număr anunț
- DA41100645
- Autoritate contractantă
- ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
- Furnizor / câștigător
- PCZONE ONLINE DISTRIBUTIE SRL (CUI RO27073608)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.365 RON
- Valoare atribuită
- 1.365 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:23
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.365 RON
din 1.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro