Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Display interactiv educational
- Număr anunț
- DA41100323
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII SURA MICA (CUI 17789929)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 30231320-6 · Monitoare cu ecran tactil (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.400 RON
- Valoare atribuită
- 16.400 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 15:04
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.400 RON
din 16.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro