Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport TV de perete A+ SPL69T, reglabil, 60"-100" (152cm-266cm), CENTRUL CHIRURG DENTO-ALVEOLARA-RIV
- Număr anunț
- DA41100033
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,43 RON
- Valoare atribuită
- 107,43 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 14:49
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,43 RON
din 107,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro