Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern 2TB, USB 3.0

Număr anunț
DA41099387
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BOTOSANI (CUI 3990140)
Furnizor / câștigător
LAMI SRL (CUI RO10904990)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.132,21 RON
Valoare atribuită
2.132,21 RON
Data publicării
02.09.2026 14:18
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.132,21 RON

din 2.132,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.