Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere 8 dozatore purificare apa

Număr anunț
DA41099060
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC " ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA (CUI 4358240)
Furnizor / câștigător
AQUA ENJOY PROFESIONAL REV S.R.L. (CUI 42369683)
Cod CPV
42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.800 RON
Valoare atribuită
14.800 RON
Data publicării
02.09.2026 14:00
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.800 RON

din 14.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.