Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABLU SI SENZOR TEMPERATURA,CUTANAT; N12,15,17-UMEC - Mindray

Număr anunț
DA41099016
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
DUTCHMED SRL (CUI RO2456853)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.950 RON
Valoare atribuită
4.950 RON
Data publicării
02.09.2026 13:58
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.950 RON

din 4.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.