Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice in localitatea Jena

Număr anunț
DA41099012
Autoritate contractantă
COMUNA GAVOJDIA (CUI 4483935)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA PRO DATINA (CUI 25644600)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.650 RON
Valoare atribuită
49.650 RON
Data publicării
02.09.2026 13:58
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.650 RON

din 49.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.