Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACA INFORMARE
- Număr anunț
- DA41098834
- Autoritate contractantă
- ORAS OCNELE MARI (CUI 2540899)
- Furnizor / câștigător
- LUCIAN PRINT S.R.L. (CUI 40958011)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.720 RON
- Valoare atribuită
- 3.720 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:50
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 08:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.720 RON
din 3.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro