Ofertă acceptată
Cumpărare directă
All-in-One HP ProOne 240 G10 23.8 inch Non-Touch IPS FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 nits, I
- Număr anunț
- DA41098580
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI RO23877359)
- Furnizor / câștigător
- REVCORE ANALITIC S.R.L. (CUI 43899513)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.490 RON
- Valoare atribuită
- 2.490 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:39
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.490 RON
din 2.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro