Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montat capace carosabile zona centrala ISC str. Revolutiei si str.P.Cercel

Număr anunț
DA41098567
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
MUNICIPAL CONSTRUCT SA (CUI RO28075461)
Cod CPV
45223821-7 · Elemente prefabricate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.490,64 RON
Valoare atribuită
14.490,64 RON
Data publicării
02.09.2026 13:38
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.490,64 RON

din 14.490,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.