Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT CONSUMABILE INGLOBARE SI PREGATIRE PENTRU APLICATII SEM

Număr anunț
DA41098354
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
PRESI METALOGRAFIE S.R.L. (CUI RO39047017)
Cod CPV
14522000-6 · Diamante industriale; piatra ponce; smirghel si alti abrazivi naturali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.194 RON
Valoare atribuită
13.194 RON
Data publicării
02.09.2026 13:29
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.194 RON

din 13.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.