Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transmisiune in direct a evenimentului In memoriam “ION DRAGAN’’-8.09.2026 BALESTI

Număr anunț
DA41096650
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL ARTISTIC PROFESIONIST "DOINA GORJULUI (CUI 5374537)
Furnizor / câștigător
EMIEVENTS MUSIC SRL (CUI 33379955)
Cod CPV
64228000-0 · Servicii de transmisie de programe de radio si de televiziune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.438 RON
Valoare atribuită
7.438 RON
Data publicării
02.09.2026 12:12
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.438 RON

din 7.438 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.