Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet lucrări de întreținere suprafețe de mișcare betonate și rosturi

Număr anunț
DA41096495
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL ORADEA (CUI RO73452)
Furnizor / câștigător
DITO GROUP SRL (CUI RO19074416)
Cod CPV
45235300-6 · Lucrari de constructii de suprafete de manevrare a aeronavelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799.284 RON
Valoare atribuită
799.284 RON
Data publicării
02.09.2026 12:04
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799.284 RON

din 799.284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.