Ofertă acceptată Cumpărare directă

Jaluzele verticale.

Număr anunț
DA41094747
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VINGA (CUI 29027349)
Furnizor / câștigător
SERGIU & FLORINA COMPANY SRL (CUI 30429340)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.968 RON
Valoare atribuită
8.968 RON
Data publicării
02.09.2026 10:47
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.968 RON

din 8.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.