Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET CUTII ARHIVARE BLOCURI - CELLNASS SMARTSTOR - BLOCK ARCHIVE BOX - (FLATPACKED), 25 cutii/pk - ca
- Număr anunț
- DA41094478
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- HYPO TECH & CONSULTING SRL (CUI RO21011223)
- Cod CPV
- 44617000-8 · Cutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.192,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.756 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:36
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 07:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.756 RON
din 3.192,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro