Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ferestre PVC mahon cu geam termopan

Număr anunț
DA41093970
Autoritate contractantă
Colegiul National Militar "Dimitrie Cantemir" BREAZA -Unitatea Militara02525 Breaza (CUI 2843353)
Furnizor / câștigător
MEFISTO COM SRL (CUI RO10624613)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.989,42 RON
Valoare atribuită
90.989,42 RON
Data publicării
02.09.2026 10:15
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90.989,42 RON

din 90.989,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.