Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII LA CAPELA MORTUARA DIN VASAD COMUNA CURTUISENI

Număr anunț
DA41093647
Autoritate contractantă
COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
Furnizor / câștigător
VESTREX CONSTRUCTII SRL (CUI 15031390)
Cod CPV
45450000-6 · Alte lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.896,77 RON
Valoare atribuită
9.896,77 RON
Data publicării
02.09.2026 10:00
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.896,77 RON

din 9.896,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.