Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă auto - autoturism Dacia Logan

Număr anunț
DA41092472
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.191,50 RON
Valoare atribuită
2.191,50 RON
Data publicării
02.09.2026 09:02
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.191,50 RON

din 2.191,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.