Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcare butelie 12 KG GPL -CS OSLOBENI

Număr anunț
DA41092447
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
GRAMA BUTANGAZ SRL (CUI RO17396814)
Cod CPV
09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,24 RON
Valoare atribuită
413,24 RON
Data publicării
02.09.2026 09:01
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,24 RON

din 413,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.