Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE SMS IMPACHETAT STERILIZARE MATERIAL NETESUT intercalata 120 X120 CM PENTRU TRUSE GRELE i
- Număr anunț
- DA41092201
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI RO29887513)
- Cod CPV
- 22993000-7 · Hartie si carton fotosensibile, termosensibile sau termografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 08:45
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 07:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro