Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SSM,SU SI PROTECTIA MUNCII

Număr anunț
DA41092154
Autoritate contractantă
LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA (CUI 3519119)
Furnizor / câștigător
SSM MUN COMPANY SRL (CUI 32301664)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
02.09.2026 08:41
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.