Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare si consiliere psihologica destinate copiilor si parintilor

Număr anunț
DA41091818
Autoritate contractantă
Comuna Tibanesti (CUI 4540267)
Furnizor / câștigător
PALALAE ROXANA-VERONICA CABINET INDIVIDUAL PSIHOLOGIE (CUI 46984800)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.400 RON
Valoare atribuită
38.400 RON
Data publicării
02.09.2026 08:11
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.400 RON

din 38.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.