Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tipizate scolare

Număr anunț
DA41090473
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VODA MIHAI VITEAZU CLUJ (CUI 18017129)
Furnizor / câștigător
MAGOFFICE WEB S.R.L. (CUI RO39572393)
Cod CPV
30197640-4 · Hartie autocopianta sau alte tipuri de hartie copianta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
795,27 RON
Valoare atribuită
795,27 RON
Data publicării
01.09.2026 15:11
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

795,27 RON

din 795,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.