Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 70% 500 ml AVIZ BIOCID
- Număr anunț
- DA41083311
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- MARATON 92 IMPEX (CUI RO3214033)
- Cod CPV
- 24322500-2 · Alcool (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.680 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:35
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.09.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.680 RON
din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro