Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA41076785
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU SIMIAN (CUI 4337565)
Furnizor / câștigător
DRAGOI & CO SRL (CUI 2478819)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,36 RON
Valoare atribuită
638,36 RON
Data publicării
31.08.2026 11:48
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,36 RON

din 638,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.