Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
În desfășurare
Anunț de participare
Serviciul de diagnosticare, identificare a defecțiunilor, remedierea acestora și readucerea în starea de funcționare a sistemului TACAN THALES 553
- Număr anunț
- RFQ1000534
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Cod CPV
- 72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.983.471,07 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:01
- Termen limită
- 08.10.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279625
Documente
Documentația de atribuire
- 20260812_N_A1864_InstructiuniPentruOfertanti_[01829].pdf.p7s
- 20260813_N_##-Formulare.docx.p7s
- 20260901_N_A-2269_Caiet_de_sarcini_TACAN_THALES_553-[01829].PDF.p7s
- 20260901_N_A-2272_Contract_de_servicii_MODEL-[01829].PDF.p7s
- 20260901_N_A-2273_Memoriu_de_Fundamentare_TACAN_THALES_553-[01829].PDF.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279625.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (08.10.2026 15:00).
Valoare estimată
1.983.471,07 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.