În desfășurare
Anunț de participare
Lucrări aferente obiectivului de investiții „REABILITAREA TERMICĂ A CLĂDIRII AMBULATORIULUI SPITALULUI PROFESOR DOCTOR EDUARD APETREI BUHUȘI”
- Număr anunț
- SCN1179450
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
- Cod CPV
- 45215140-0 · Lucrari de constructii de unitati spitalicesti (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.143.498,07 RON
- Data publicării
- 03.09.2026 10:39
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279459
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Parte desenata IV.pdf.p7s
- 11. Parte desenata V.pdf.p7s
- 12. Parte desenata VI.pdf.p7s
- 13. Parte desenata VII.pdf.p7s
- 14 Parte desenata VIII.pdf.p7s
- 16. Parte desenata IX.pdf.p7s
- 17. Formulare F5 fise tehnice.pdf.p7s
- 18. Formular F1-F4 fara preturi.pdf.p7s
- 1. Caiet de sarcini lucrari amb elev.pdf.p7s
- 20. Tender Specifications Ambulatory Buhusi EN.pdf.p7s
- 21. Work s contract model.pdf.p7s
- 22. F5 - fise tehnice materiale en-US (1).pdf.p7s
- 23. Caiete de sarcini (arh) FINAL en-US (1).pdf.p7s
- 24. PTH (arh) conf. HG907.2016 en-US (1).pdf.p7s
- 25.PVCC arh en .pdf.p7s
- 26. PTh - MT en-US .pdf.p7s
- 27. PTh - PV en-US.pdf.p7s
- 28.PTh -CS_EN.pdf.p7s
- 29. Planse ENG..pdf.p7s
- 3. Modelul de contract elvetiene1.docx.p7s
- 4. PTH parte scrisa I .pdf.p7s
- 5. PTH parte scrisa II.pdf.p7s
- 6. Pth parte scrisa III.pdf.p7s
- 7. Parte desenata I.pdf.p7s
- 8. Parte desenata II.pdf.p7s
- 9. Parte desenata III.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279459.pdf
- MODEL FORMULARE.docx.p7s
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
11.143.498,07 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.